گروه حقوق


آزمون های آنلاین آزمایشی ویژه وکالت

فرصتی ویژه برای داوطلبان آزمون وکالت 98 در واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی

 

واحد الكترونيكي دانشگاه آزاد اسلامي، تنها مركز مستقل غير حضوري كشور با بیش از 16 هزار نفر دانشجو  با هدف توسعه آموزش مجازي و استفاده از فناوري‌هاي نوين ارتباطي در حوزه آموزش عالي فرصت ویژه ای را برای داوطلبان آزمون وکالت فراهم آورده است.  در این فرصت ویژه افرادی که به واسطه شرایط کاری مدام در سفر هستند و یا معلولینی که امکان تردد برایشان سخت است و ...می توانند از هر نقطه جغرافیایی در آزمون های آنلاین آزمایشی ویژه وکالت شرکت نمایند. لازم به ذکر است این آزمون ها استاندارد و کاملا منطبق با سئوالات آزمون های واقعی گذشته وکالت می باشد.

متقاضیان می توانند از مورخه 18 آبانماه لغایت 7 آذرماه از طریق لب تاپ، سیستم کامپیوتر، تبلت و حتی گوشی با مراجعه به سایت sc.iauec.ac.ir بدون نیاز به حضور فیزیکی از مرحله ثبت نام تا امتحان یک آزمون کاملا مجازی را تجربه نمایند.

لازم به ذکر است این آزمون مجموعا" شامل 120 سئوال (20سئوال حقوق مدنی/20سئوال آیین دادرسی مدنی/20 سئوال حقوق تجارت/20سئوال اصول استنباط اسلامی/20سئوال جزای عمومی و اختصاصی/20 سئوال آیین دادرسی کیفری ) می باشد.

لازم به ذکر است بعد از ثبت نام، براي شركت در آزمون آنلاین آزمایشی ویژه وکالت به سايت http://ecourse.iauec.ac.ir مراجعه نمایید.

ضمنا نام كاربري همان نام كاربري ارسال شده توسط سايت و رمز عبور کد ملی کاربر می باشد.

برنامه کلاس ها

کد کلاسنام درسنحوه تشکیل کلاسپیش نیازنام استادشهریه آزاد(ریال)تخفیفپیش پرداختزمان برگزاریتاریخ شروعشرح دورهمدت (ساعت) 
No records to display.